I  Ana Sayfa    I  Ürünler    I  Kampanyalar    I  Hizmetler ve Destek    I  İletişim

           
 

    

Autodesk Product Design&Manufacturing Collection

Çözüm Paketinin İçeriği:

Autodesk Inventor Professional
Parça, montaj tasarımı ve analiz

Autodesk Navisworks Manage
Proje gözden geçirme

Autodesk AutoCAD
Genel amaçlı 2 ve 3B tasarım ve çizim

Autodesk 3ds Max
Canlandırma ve kaplama çözümü

Autodesk AutoCAD Mechanical
2B mekanik konstrüksiyon çözümü

Autodesk Fusion 360
Internet tabanlı yeni nesi tasarım çözümü

Autodesk AutoCAD Architecture
AutoCAD ortamında mimari tasarım

Autodesk AutoCAD 360 Pro
DWG düzenleme ve görüntüleme

Autodesk Vault Basic
Temel veri yönetimi

Autodesk ReCap 360 Pro
Gerçekliğin yakalanışı ve 3B tarama

Autodesk AutoCAD Electrical
Elektrik kontrol diyagramları çözümü

Rendering in A360
Bulutta kaplama

Autodesk Factory Design Utilities
2B ve 3B fabrika yerleşim tasarımı

Bulutta depoalama
Bulutta 25Gb Depelama alanı

Autodesk Nastran In-CAD
CAD gömülü sonlu elemanlar analizi

Autodesk Inventor HSM
Inventor için tamamen entegre CAM çözümü

 
 

Doğru araçları edinin

AutoCAD ve Inventor yazılımlarını içeren tek bir sektörel çözüm paketi ile, en güncel tasarım ve mühendislik araçlarını kullanarak, ürünlerinizi oluşturun.

İş akışlarını entegre edin

Farklı yazılım veya disiplinlerde oluşturulmuş verileri güncelleyebilen, referanslayabilen uygulamalar ile ürününüzü tanımlayın ekip işbirliğini öne çıkartın ve karmaşıklıkları daha iyi kontrol edin.

Geleceğe hazırlanın

En güncel bulut tabanlı tasarım araçlarına ulaşın ve üretimde yeni döneme Fusion 360 ile hazır olun. 

Paranızın karşılığını daha fazla alın

Sektörel çözüm paketlerinin parçası olarak, birden fazla Autodesk yazılımına yatırım yapın, hatırı sayılır maliyet tasarrufları ile avantaj sağlayın.

İşinizi hem bugün, hem de gelecek için destekleyin

Temel gereksiniminiz olan geniş Autodesk yazılım yelpazesine sahip olurken, yeni sürümlere ve ürün geliştirmelerine  hazır olun. 

Operasyon maliyetlerinizi daha etkili yönetin

Sektörel çözüm paketlerinin teknolojisine geçerek operasyon maliyetinizi(IT ve satın alma) azaltın.

Yazılım yönetiminizi basitleştirin

Yazılım yükleme ve yönetimini, standardize edilmiş ürünler ve hizmetler içeren sektörel çözüm paketleri ile daha kolay hale getirin.

Satın alma sürecinizi en uygun hale getirin

Ek kağıt işini ve gerekli olmayan satın alma süreçlerini, kullanıcılarınızın ihtiyacı olan tüm teknolojileri içeren sektörel çözüm paketlerini seçerek ortadan kaldırın- şimdi ve gelecekte.

IT harcamalarınız optimize edin 
Sektörel çözüm paketlerinin parçası olarak, birden fazla Autodesk yazılım çözümlerine yatırım yapın, hatırı sayılır maliyet tasarrufları ile avantaj sağlayın–IT maliyetlerinizi azaltırken, aynı zamanda kullanıcılarınıza daha fazla teknolojiye erişim olanağı sağlayın.

Yenilikçi 3B ürün tasarımları yaratın

Autodesk® Product Design Collection ürünü imalat aşamasında tüm süreçlerinizde sizi destekleyecek paket programdır. Bu paket program içerisinde bulunan yazılımlar sayesinde tasarımınızı 2 boyutlu taslak halinden taşıyıp 3 boyutlu katı model ortamına uyarlayabileceksiniz. Ayrıca sac metal ve kalıp tasarımlarınızı oluşturmanız da mümkün. Tasarımlarımızın stres analiz ve dinamik simülasyon işlemlerini uygulayabiliyoruz. Sonuçlarınıza hızlı, gerçeğe uygun ve anlaşılır sade bir sunumla ulaşabileceksiniz.  Dokümantasyonu hızlı bir şekilde oluşturup imalat resimlerinizi anında ilgili birimlere ulaştırıp süreci başlatabileceksiniz. Bu kadar üzerinde uğraştığımız ve zaman harcadığımız ürünümüz ile ilgili görselleştirme işlemini tam manasıyla yapamazsak ürünümüzü değersizleştirmiş oluruz. Bu aşamada Autodesk Product Design Collection sizlere kendini ispatlamış yazılımlarıyla sahneye çıkarak bu işlemi tamamen arzuladığınız şekilde sonlandıracaktır. Gerçeğe en uygun sunumları kendi tasarımlarınız için uygulama ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tasarımınıza uygun ortamlar seçilerek tamamen gerçekçi animasyonlarınızı oluşturabileceksiniz. Mekanik tasarımınızın elektrik devre gösterimlerini 2 boyut ve 3 boyutla etkileşimli halde uygulayabileceksiniz. Buna ek olarak borulama işlemlerinizi de standartlara uygun olarak yaparak imalatında problem yaşamayacaksınız.

Plastik parça tasarımlarınızda daha esnek sınırlarda çalışabileceksiniz. Oluşturduğunuz endüstriyel tasarımınızda boyut, renk ve malzeme varyasyonlarını uygulayıp çevresiyle uyumlu malzeme seçimlerinizle ayrıca duyarlı tasarımlar geliştirebileceksiniz. Bu parçalara stres analizi uygulayıp dayanımlarına bakabilecek prototiplerinizin imalatı için teknik resim ortamına ölçüleri ile yerleştirebileceksiniz. Kalıpta üretimi yapılacağı için direk ham ürününüzden kalıplarınızı ve bu kalıplarınızın doldurma analizlerini gerçekleştirebileceksiniz.

 

 
     
     
asimetri@asimetri.com.tr
© Copyright 2010 Asimetri Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.