I  Ana Sayfa    I  Ürünler    I  Kampanyalar    I  Hizmetler ve Destek    I  İletişim

           
 

AutoCAD Mechanical Özellikler :

 
     
       
 

AutoCAD Mechanical

Neden AutoCAD Mechanical Kullanmalısınız?

700.000’den fazla Standart Parça ve Özellik Standart parçalar, unsurlar, delikler, yapısal çelik profiller milyona yaklaşmıştır. Civata bağlantıları, power görünüm gibi özellikler de işi kolaylaştırır.

 

İmalatçılara Özelleştirilmiş Araç Çubuğu

AutoCAD® kullanan mekanik tasarımcının işini hızlandırmaya yönelik araçlar ve komutlar sayesinde tekrar eden çizim işleri çok azalmıştır.

 

Akıllı ve Güçlü Ölçülendirme

Çizimin ölçülendirilmesi ne kadar doğru yapılırsa, imalata o denli hızlı başlanır. AutoCAD Mechanical bunları sizin için otomatikleştirebilir

 

Akıllı Detaylandırma Araçları

AutoCAD Mechanical ile bir 3B montajın detay resimlerini hızlı bir biçimde alabilirsiniz. Hatta Autodesk Inventor ile senkronize bile olabilir.

 

Uluslararası Çizim Standartları Desteği

ISO, ANSI, JIS ya da DIN farketmeksizin global müşterileriniz ile teknik iletişimi hep en üst seviyede tutun. Rekabette öne geçin.

 

İlişkili Balonlar ve BOM-Malzeme Listesi

AutoCAD Mechanical, AutoCAD® kullanıcısı için tamamen kullanım kolaylığına odaklanan yenilikçi tasarım ve çizim oluşturma araçları

 

BOM - Malzeme Listesi Taşıma

Başka bir yerden gelen BOM listesini otomatik eşleştirme yapabilir ve şablonlar oluşturabilir.

 

Otomatik Gizlenen Çizgiler

2B saklı çizgi özellikleri sayesinde, kullanıcı tarafından tanımlanan ön plan ve arka plan nesneleri saklı çizgileri otomatik olarak yaratır.

 

Makine Oluşturucu ve Hesaplayıcıları

Miller, zincir ve kayışlar, yaylar ve kam profillerin oluşturulması için özel araçlar sunar ve bunların mekanik hesaplamaları için size zahmet vermez.

 

Otomatik Katman Yönetimi

AutoCAD Mechanical, AutoCAD® kullanıcısı için tamamen kullanım kolaylığına odaklanan yenilikçi tasarım ve çizim oluşturma araçları sunar.

 

CAD Sistemleri Arası Veri Alışverişi

Inventor ile direkt senkronizasyon sağlayarak, dokümantasyon işlerinizde hata yapmanızı engeller. IGES ve STEP çeviricilerini kullanabilir.

 

Makina Mühendisleri için “Synergy”

3B modellerin ilişkisel kesit ve detay görünümlerini alabilir.

 
     
     
asimetri@asimetri.com.tr
© Copyright 2010 Asimetri Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.